The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

ЕТАПИ СТВОРЕННЯ ДИЗАЙНУ ІНТЕР'ЄРУ

Ми зустрічаємось з клієнтом на об’єкті оцінюємо обсяг необхідних робіт для створення дизайну інтер’єру, після чого в комфортній обстановці за чашкою чаю чи кави обговорюємо умови співпраці та при позитивному результаті приступаємо до наступних етапів стврення дизайну.

ЕТАП 1 - ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ

На даному етапі накопичується попередня інформація, анкетні дані, фотофіксації, план обміру приміщень, підбір референсів, погодження зонування приміщень. Ми складаємо технічне завдання, записуючи Ваші думки та побажання, оформляємо всю інформацію та погоджуємо з Вами. Технічне завдання – це самостійний продукт, набір структурованої інформації, по якому буде здійснюватися все майбутнє проектування. Технічне завдання не є строгим документом. Технічне завдання дозволяє подивитись на всю зібрану інформацію в комплексі, отримавши повне уявлення про те чого хоче клієнт і чи правильно ми розуміємо один одного.

Склад технічного завдання для “дизайну інтер’єру”:

 • Попереднє вивчення об’єкту дизайну. Ми вивчаємо природне освітлення в інтер’єрі і як це можна використати при зонуванні приміщення, архітектурні та стилістичні особливості об’єкта та місцевості.
 • Збір анкетних даних в вигляді діалогу на об’єкті або в кафе, запис ваших побажань. Також Ви можете заповнити анкету самостійно та надіслати електронною адресою.
 • Аналіз інформаційних та графічних матеріалів. Ми враховуємо ваші ідеї. Це допоможе зрозуміти, що вам близьке та дозволить застосувати схожі ідеї в проекті.
 • Проведення контрольних замірів, створення робочого креслення плану приміщення. Ми точно міряємо ваш об’єкт. Стіни , висоти, несучі конструкції, кути, прив’язки до комунікацій. Це допоможе уникнути помилок та перевитрат матеріалу при подальшій роботі.
 • Фото-фіксація. На фото фіксується стіни, вікна, отвори, комунікації та інша важлива інформація для проектування. В любий момент можна вернутися до оригіналу та перевірити можливість застосування певних рішень.
 • Зональний поділ приміщень. На даному етапі нашими спеціалістами створюється точна Зd модель приміщення разом з комунікаціями. В даній моделі ми точно можемо здійснити зональний поділ приміщень. Це допомагає зрозуміти місця розташування кімнат, вирахувати площі.
 • Визначення стилю та концепції проекту. Згідно ваших анкетних даних та зібраних матеріалів дизайнер підготовлює для вас концепцію стильового оформлення основних кімнат. Це допомагає ще на стадії технічного завдання визначитись з кольорами, матеріалами, наповненням та атмосферою інтер’єра.

Результатом першого етапу буде готове технічне завдання, яке являється відправною точкою для розробки повного ескізного проекту. В цілому, технічне завдання відображає все те, що вдалось обговорити дизайнеру з клієнтом на етапі спілкування та дослідження об’єкту. Зміни та доповнення можуть бути внесені на наступних етапах.

ЕТАП 2 - ЕСКІЗНИЙ ПРОЕКТ

Ескізний проект включає детальне планувальне рішення, принципіальний підбір матеріалів і кольорів, обладнання, візуалізацію та дизайн освітлення.

2.1 Розробка варіантів планувального рішення відповідно технічному завданню.
Розробляємо прості і логічні рішення, повністю відображаючи ваші побажання. Працюємо на основі точних вимірів, використовуємо кожен сантиметр площі. Планування– це скелет проекту. На даному етапі ми підключаєм інженерію та архітекторів(при потребі) , що впливає на фінальну геометрію простору: вентиляція, кондиціонування, сантехніка.

 Розробка варіантів планувального рішення відповідно технічному завданню.

Розробляємо прості і логічні рішення, повністю відображаючи ваші побажання. Працюємо на основі точних вимірів, використовуємо кожен сантиметр площі. Планування– це скелет проекту. На даному етапі ми підключаєм інженерію та архітекторів(при потребі) , що впливає на фінальну геометрію простору: вентиляція, кондиціонування, сантехніка.

Принципіальний підбір матеріалів, обладнання, завдання для візуалізації. На даному етапі створюється весь дизайн, підбираються матеріали, меблі, розроблена вентиляція, індивідуальні предмети мебелі та інше обладнання. В концепцію включається все до найдрібніших деталей. Ми завжди попереджаємо про можливість зняття певного матеріалу з виробництва через певний час, або можливі затримки з доставкою. Проект поступає на візуалізацію. Після розгляду візуалізації можуть бути внесені певні незначні корективи, змінені деякі матеріали та постачальники.

3D Візуалізація погоджених приміщень проекту, включаючи санвузли. Ми не робимо 3D візуалізацію підсобних приміщень та кладових хіба, що цього забажає клієнт. Візуалізація фотореалістично відобразить вам, яким саме буде інтер’єр після реалізації. Ви побачите реальні меблі, техніку, освітлення, матеріали поверхонь та елементи декору. Візуалізація позбавляє вас від неправильних рішень, зайвих затрат, можливих розчарувань. Ми не рекомендуємо починати ремонт не побачивши до того ваш інтер’єр в 3D, навіть якщо вам здається все зрозумілим. В нашому випадку 3D візуалізація здійснюється на основі високодеталізованої комп’ютерної моделі інтер’єру 1:1, що дає змогу на 98% відтворити майбутній вигляд дизайну. Також ми точно відтворюємо меблі та предмети інтер’єру, тому напевно знаємо які предемти мебелі підходять в даному випадку, а які ні, та можемо комфортно їх розташувати.

Вище можна побачити, що комп’ютерна модель в нашому виконанні з дуже великою точністю відповідає оригіналу.
Як правило досить часто після візуалізації, в процесі втілення проекту в життя можуть бути незначні корективи по кольору, якості матеріалів, виробниках матеріалів – це все напряму залежить від клієнта та його рішень.

Результатом ескізного проекту є:

 1. Технічне завдання: аналіз місця об’єкта, розміри, фотофіксація, накопичена інформація структурована та оформлена в одну папку
 2. Планувальне рішення
 3. Візуалізація
 4. Готовий дизайн проект без деталізованої технічної інформації

ЕТАП 3 –РОБОЧИЙ ПРОЕКТ

Робочий проект створюється на основі погодженого раніше ескізного проекту, з врахуванням можливих корективів. Він складається з креслень та прив’язки інженерного обладнання, деталей мебелі, наповнення, та конструкцій присутніх в інтер’єрі.

3.1 Інтеграція інженерного обладнання. Фінальна ув’язка дизайну з інженерними мережами об’єкта. Робота з підрядчиками. Вибір оптимального інженерного рішення. Вентиляція, кондиціонування, розумний будинок, домашні медіа системи, басейн та інше. Ми самі зустрічаємся та обговорюємо технічні моменти з спеціалістами по конкретних галузях, проводимо аналіз та подаєм вам інформацію, ціни, рекомендації лишаючи за вами право остаточного вибору.

3.2 Фінальний підбір оздоблюючих матеріалів, мебелі, обладнання (двері, вікна, сантехніка) та місць їх покупки. Ми завжди рекомендуємо перевірених часом та роботою надійних постачальників які пропонують нашим клієнтам максимальні скидки.

3.3 Робоча документація. На основі нашої документації легко пройти погодження перепланування, влаштувати тендер серед будівельних компаній та приватних бригад.

ЗМІСТ РОБОЧОГО ПРОЕКТУ

 1. План обмірів.
 2. План демонтажу.
 3. План нових перегородок.
 4. План розташування мебелі та сантехники.
 5. План підлог.
 6. План стель.
 7. План розташування світильників, світлових груп та вимикачів.
 8. План розеток, слабо-точкових виводів с прив’язками до стін.
 9. Принциповий план вентиляції та кондиціонування.
 10. Принципіальна розводка систем водопостачання.
 11. Розгортки стін в місцях необхідних для майстрів.
 12. Схема розкладки плитки.
 13. Експлікація приміщень.
 14. Вузли складних і дизайнерських конструктивних рішень.
 15. Ескізи та габаритні розміри декоративно-архітекстурних елементів.
 16. Ескізне рішення вбудованих меблів.
 17. Відомість матеріалів з площами та наповненням.
 18. Відомість заповнення дверних отворів.
 19. Відомість заповнення віконних отворів.
 20. Відомість предметів мебелі.
 21. Відомість джерел світла.
 22. Специфікації і рекомендації на художнє оформлення підлоги, стін, стелі та інший декор.
 23. Підбір декору віконних отворів.
 24. Перелік рекомендованих матеріалами оздоблення.
 25. Перелік рекомендованих меблів.
 26. Робота з індивідуальними виробами та позиціями. Вбудована мебель, штори, стільниці, об’єкти зі скла та каменю. Створення ескізних креслень індивідуальних конструкцій.

Окремо ведеться робота по проектуванню:

 • Інженерних мереж та змін в конструктивах;
 • Проектування індивідуальних предметів інтер’єру.