The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Дизайн екстер'єру

дизайн екстер'єру приватних та комерційних об'єктів

Послуга “дизайн екстер’єру” для тих, хто хоче надати свому будинку індивідуальності та особливого стилю. Якщо у Вас є архітектурні креслення вашого майбутнього будинку і Ви бажаєте побачити як він буде виглядати в реальності – Ви можете скористатись цією послугою. Ми беремо існуючий фасад будинку та перевтілюємо його відповідно до Ваших побажань та наших ідей. Ви завчасно бачите, що варто робити, яке оздоблення більше підходить до Вашого фасаду. Адже в кожен наш проект – “дизайн екстер’єру” входить 3D візуалізація де з максимальним реалізмом показано майбутній вигляд об’єкту.  Дизайн екстер’єру передбачає зміну кольору, декору деколи форми окремих ділянок об’єкту, а також дотичних конструкцій: дашків, терас і т.д. Після завершення проектування у Вас будете інформація про те які затрати Ви понесете щоб втілити дизайн екстер’єру в життя.

Послуги з “дизайну екстер’єру” ми надаємо не тільки приватним клієнтам, а й корпоративним. Ми також багато працюємо в напрямках дизайну фасадів для великих та малих офісних центрів використовуючи сучасні композитні матеріали FORMICA, скло-конструкції, метали наприклад RUUKKI, та традиційні матеріали за побажанням замовника.

Одразу даємо відповідь на запитання: “Що, якщо кінцевий варіант запропонований нами “дизайн екстер’єру” мені не по кишені?”

 1. На початковому етапі ми узгоджуємо з Вами максимальний-мінімальний бюджет (без вартості робіт майстрів), відносно нього підбираються всі матеріали з оздоблення та конфігурація дизайну екстер’єру.
 2. Матеріали та елементи декору ми завжди підбираємо по схемі макс-мін, тобто існує одна дві альтернативи по ціні та якості для більшості елементів які ми пропонуємо.
 3. В втіленні будь-якого дизайн-проекту завжди існує поетапність. Це правильний підхід і ми враховуючи багаторічний досвід підкажемо Вам, як правильно їх організувати відповідно фінансових надходжень, та з меншими затратами ніж Ви би це робили самі.

дизайн екстер’єру – етапи створення

 • Створюємо дизайн екстер'єру

  Визначаємо концепцію та стиль майбутнього фасаду, орієнтовний бюджет та бажані терміни реалізації проекту. При потребі змінюєм конструктивних елементи з нашим архітектором. Створюємо 3D візуалізацію

 • Погодження

  Погодження проекту з клієнтом, при потребі вносимо незначні зміни, уточнення деталей*

 • Технічна документація

  Розробка технічної документації: креслень, специфікації матеріалів та їх вартості на момент подачі проекту

 • Реалізація

  Втілюємо в життя проект нашими силами або ведемо авторський нагляд за бажанням клієнта

*Так, як на етапі 1 ми враховуємо всі Ваші побажання, якщо Ви вирішили переробити кінцевий варіант, то це буде коштувати 30% від вартості проекту.

склад проекту “дизайн екстер’єру”

 • 3D візуалізація з 4-6 ракурсів, нічний та денний варіанти
 • Детальні креслення розгорток фасаду та всіх елементів використаних в дизайні
 • Детальна схема кольорів фасаду
 • Електрична схема підсвітки фасаду
 • Специфікація використаних матеріалів, площі та кількості

Проект створюється в рельних розмірах, з використанням реально- існуючих матеріалів. Любі унікальні елементи спочатку прораховуються спеціалістами на можливість створення таких елементів та їх вартість, і тільки після того використовуються в дизайні.

дизайн екстер’єру -терміни виконання

 1. Приватний будинок від 6 до 14 робочих днів.
 2. Житловий масив, готельний комплекс, житловий будинок від 14 днів (терміни обговорюються).

Ціна проекту “дизайн екстер’єру”

Від 2300$ за проект

1500$ за проект

3D візуалізації 4-6 ракурсів3D візуалізації 4-6 ракурсів
Пакет креслень для втілення дизайну в життяПакет креслень для втілення дизайну в життя
Специфікація використаних матеріалівСпецифікація використаних матеріалів

Ціни вказано в умовних одиницях.

ціна на дизайн екстер’єру комерційних та інших об’єктів обговорюється індивідуально